Zwroty

Kupując w naszym sklepie, każdy klient będący konsumentem, który dokona zamówienia produktów zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.), ma prawdo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty wejścia w jego posiadanie.

Koszty przesyłki zwrotnej produktów ponosi Konsument.

Pełne informacje dotyczące zasad zwrotu/odstąpienia od umowy udostępnione są w regulaminie naszego serwisu pkt. 8 ODSTĄPIENIE OD UMOWY, z którym możecie zapoznać się TUTAJ.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy dostępny jest w regulaminie sklepu. Można go też pobrać z linku poniżej, jak również jest wysyłany mailowo na prośbę klienta przez pracowników naszego sklepu.

Zwracając towar, pamiętaj, aby wysłać go na adres zgodnie z informacją o zwrocie na dokumencie sprzedażowym (FAKTURA) lub informacją o zwrocie w wiadomościach mailowych wysyłanych do Ciebie przez nasz sklep. Nigdy nie jest to adres siedziby biura naszej firmy, ale konkretny adres magazynu, z którego dany towar został do Ciebie wysłany.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.